Hakkımızda
Finans, işgücü, malzeme ve diğer tüm kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak, Ürün ve sistem kalitesini sürekli iyileştirmek Kalite Yönetim Sistemini bir yaşam felsefesi haline getirmek, Ürünlerimizde, çevre ve doğa bilincini ön planda tutarak gelecek nesillere bıçağın dost olduğu ilkesini miras bırakmaktır.
Kalitenin Keyfini Çıkarın
Hakkımızda
2012 yılında İstanbul'da kurulan Bıçak İstanbul; uzun yıllardır endüstriyel mutfak ve bıçak sektöründe hizmet vermektedir. Sürdürülebilir kalite arzusu ile çıktığımız bu yolda asli hedefimiz sektörde bulunan yerli ve yabancı markalar ile çalışarak müşterilerimize geniş bir ürün yelpazesi sunmak ve müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Müşteri Yorumları

Uygun fiyata böyle güzel bi soyacak aldığım için çok mutluyum.Kalitesi zaten ortada olan bir ürün.Bıçakistanbul satıcısına çok teşekkür ederim paketleme harikaydı çok kısa bir zamanda elime geçti..Tereddüt etmeden sipariş verebilirsiniz.

Uygun Fiyata

Ürün çok kaliteli ve ayrıca firma da ilgili; siparişimle ilgili yaşadığım sorunu buradan ilettiğimde hemen dönüş yaptılar ve telafi ettiler. Kesinlikle tavsiye ederim.

Fırın Eldiveni Kumaş Model Kumaş Uzun (ÇİFT)

Döküm malzeme çok kaliteli ve ağır..

Ev kullanımı için uygun önerebilirim.

Et Döveceği Lüx

Ürün göründüğü gibi geldi teşekkür ederim.

İçli Köfte Aparatı
Blog