add wishlist add wishlist show wishlist add compare add compare show compare preloader

Bizi Arayın +90 532 559 58 92

  bıçakbıçak bilemebıçak seçimiBıçaklar Nasıl Bilenir?bilemeF. DickG.G.Smasat bıçak bilemevictorinox

  Doğru Bıçak Bakımı Nasıl Yapılır?

  Doğru Bıçak Bakımı Nasıl Yapılır?

  Kamplarda, iş yerimizde ya da hayatı sürdürmemiz gereken durumlarda en büyük yardımcımız haline gelen bıçaklar, kullanıma bağlı olarak zaman içinde aşınmakta ve bu nedenle de bakıma ihtiyaç duymaktadır. 

  Seçeceğimiz bıçak her zaman fonksiyonlarını doğru şekilde yerine getiren, kaliteli ve kolay paslanmayan bir bıçak olmalıdır. Ancak her ne kadar kaliteli ve sağlam olsa da bıçaklar belirli bir süreden sonra bakıma ihtiyaç duyar. Peki, doğru bıçak bakımı nasıl olmalıdır?

  Bıçağınızı seçtikten sonra, bakımını doğru bir şekilde devam ettirmek artık sizin elinizde olacaktır. Bıçaklarınızı düzenli olarak bilemeniz bıçağınızı formda tutacaktır. Bu işlem için kaliteli bir bileme aleti edinebilirsiniz. Bıçakları formda tutmak için yapmanız gereken bir başka seçenek de bıçağınızın diğer bıçaklara değmemesidir. Kaliteli bıçak çeşitleri paslanmaz çeliklere sahip olsa da, bıçağın ve sizin sağlığınız için bıçakları kullandıktan hemen sonra, ılık suyla elde yıkayıp kurulamanız bıçağınızı formda tutmaya olanak sağlayacaktır. Her ne kadar bıçaklar paslanmaz çelik olsa da, bıçakları her zaman kuru alanda muhafaza etmek gerekir. 

   Aradığınız her türlü bıçağı Bıçak İstanbul'da bulabilirsiniz.

   

   

  İlgili Makaleler